حذف تسکبار در ویندوز ۷ با نرم‌افزار Taskbar Eliminator

برای حذف تسکبار در ویندوز ۷ راه‌های بسیار زیادی وجود دارد. برای مثال یکی از این راه‌ها استفاده از ابزار رایگان Taskbar Hider می‌باشد. در این آموزش هم با یک ابزار ساده دیگر برای حذف تسکبار در ویندوز ۷ و ۸ و ویستا آشنا خواهیم شد.

حذف تسکبار در ویندوز ۷ با نرم‌افزار Taskbar Eliminator

Taskbar Eliminator یک ابزار رایگان است که با استفاده از آن به آسانی می‌توان تسکبار ویندوز را حذف کرد. با استفاده از این ابزار شما حتی با استفاده از کلیدهای میانبر نیز می‌توانید تسکبار را پنهان یا نمایان کنید. کلید میانبر مورد نیاز برای این کار Alt+T است.

فرق این ابزار با قابلیت پنهان کردن تسکبار داخلی ویندوز این است که با استفاده از این ابزار اگر شما موس را بر روی لبه صفحه ببرید، تسکبار نشان داده نخواهد شد.

بعد از اینکه این ابزار را نصب کردید، آیکون آن در قسمت راست تسکبار نشان داده خواهد شد که از طریق آن می‌توانید به تنظیمات آن دسترسی پیدا کنید و همیچنین می‌توانید از آنجا برنامه را ببندید.

حذف تسکبار در ویندوز ۷ با نرم‌افزار Taskbar Eliminator

هنگامی که برنامه در حال اجرا است برای دسترسی به تنظیمات برنامه می‌توانید کلیدهای میانبر Ctrl + Alt + T را فشار دهید. همچنین اگر دوست داشته باشید می‌توانید در تنظیمات برنامه گزینه مربوط به اجرای برنامه همزمان با شروع ویندوز را فعال کنید.

دانلود Taskbar Eliminator از سافت‌پدیا

دانلود Taskbar Eliminator از سایت سازنده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *